KONST / Litografier / Litografiskt tryck 9636178
nr 963 6178
Litografiskt tryck
efter Nils Kreuger, gårdsmotiv med häst. signerad, 76x104
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 maj 2015
kl 19:02:16
24/5 06:12:12